Kelionės su teniso rakete

Kiekvienais metais pavasarį ir rudenį tradiciškai vykstame pažaisti teniso ir pasimėgauti šiltu oru į užsienį. Laukiami ir pavieniai teniso mėgėjai, ir šeimos su vaikais! 

Planuojamos kelionės

Kelionės metu organizuojami vyrų, moterų ir mišrių dvejetų turnyrai. Taip pat kelionių metu susitinkame ir su vietiniais teniso klubais ir praleidžiame dieną su naujais teniso varžovais.

Teniso stovykla suaugusiems Tenerifėje

Teniso stovykla suaugusiems Tenerifėje
 
Data – 2023 m. sausio 28-31d.
Vieta – TENISUR kortai, adresas Avenida Austria 9, Costa Adeje
Teniso treneriai – Andrius Labunskas ir Jose Otero
 
Kasdien įeina po dvi 1,5 val trukmės teniso treniruotes su skirtingais treneriais.
Viena iš treniruočių orientuota į dvejetų žaidimo strategiją.
Fizinio treniruotė.
Stovyklos kaina – 300 eur.
Kelionės paketas su tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus sausio 27d., pervežimu ir apgyvendinimu 7 n. netoli kortų esančiame viešbutyje Iberostar Bouganville 4* – 1290 eur/asm. + 300 eur stovykla.
Vietų skaičius ribotas – iki 16 asmenų.
 
Informacija ir registracija – daiva@tennisfashion.eu arba tel. +37065657610

MADEIRA - trekking/ tennis/ padel

MADEIRA – įsimintinos atostogos aktyvaus laisvalaikio mėgėjams!
Nuostabaus grožio sala, kuri neatsiejama nuo trekking’o!
 
Tenisas – kaip gi be jo?:) Vyks vyrų, moterų bei mix dvejetų varžybos.
Kam neužteks teniso, savo jėgas galės išbandyti ir padelio aikštėse:)
Vietų skaičius ribotas!
 
Data – 2023 04 17-24
Kaina – nuo 1150 eur/asm gyvenant dviese dviviečiam kambaryje su pusryčiais viešbutyje Pestana casino park 5*.
Įskaičiuotas tiesioginis skrydis iš Vilniaus bei pervežimai.
Kaina kyla artėjant kelionės datai ir mažėjant vietų lėktuve.
 
Informacija – daiva@tennisfashion.eu ir tel. 865657610

Buvusių kelionių akimirkos

Dalinamės akimirkomis iš Egipto, Kretos, Menorka salos Ispanijoje, Korfu salos Graikijoje, bei iš nuostabaus Turkijos viešbučio, kuriame turnyrus organizavome net tris kartus!

Teniso stovykla Portugalijoje

Pirma spalio savaitė Portugalijoj prabėgo greitai, bet įspūdžių parsivežėm dar ilgam. Visos dienos buvo kupinos saulės, teniso, nuostabios gamtos, didžiulių vandenyno bangų, skaniausio maisto ir, svarbiausia, puikios kompanijos!

Visas kelionės nuotraukas galite peržiūrėti TennisFashion Facebook puslapyje 

Teniso stovykla Turkijoje 2022

Pirmą gegužės savaitę Turkijoje praleidome itin aktyviai puikiame viešbutyje su daug teniso ir pliažo teniso mačų, rytinėmis jogos bei pilates treniruotėmis! Ne mažiau aktyvi buvo ir vakarinė programa. Hikingo entuziastai surado ir puikią trasą pusdienio žygiui.

Visas kelionės nuotraukas galite peržiūrėti TennisFashion Facebook puslapyje 

Tenerifė 2022

Sausio 22-26d. Tenerifėje kartu su Tennis Park suorganizavome puikią teniso stovyklą! Keturiolika įvairaus lygio teniso mėgėjų kasdien treniravosi ir žaidė daug skirtingų mačų. Kiekvienas gavo teniso pamokų, kurias iš karto galėjo pritaikyti žaidimo metu. Po intensyvios stovyklos turėjome laisvą dieną poilsiui bei ekskursijai po salą.
Teniso atostogos – tai aktyvus ir kokybiškas laisvalaikis su bendraminčiais, įgyjant ne tik naujų patirčių, bet ir naujų bičiulių!

Visas kelionės nuotraukas galite peržiūrėti TennisFashion Facebook puslapyje 

Egiptas 2021

TennisPassion ir Tennis Park stovykla Egipte buvo kupina intensyvių teniso mačų, įnirtingų turnyro kovų, profesionalių teniso dvejetų treniruočių, jėgos aitvarų pamokų ir daugybės kitų veiklų!
Rytus pradėdavome su Monikos jogos užsiėmimais, o vakarus baigdavome su šokiais iki paryčių:)
El Gouna – visiškai kitas Egiptas, kur vakarais galima pasivaikščioti prabangia pakrante, pasitikti saulėlydžius plaukiojant kanalais ar pavakarieniauti puikiuose restoranuose.

Visas kelionės nuotraukas galite peržiūrėti TennisFashion Facebook puslapyje 

Kreta 2021

Ilgai laukta teniso kelionė, kuri del Covid 19 buvo atidėta du kartus. Ir tikrai buvo verta išlaukti. Spalio 6 d. mūsų kompanija iš 41 dalyvio susitiko oro uoste. Jau nuo to momento prasidėjo savaitę trukęs juoko, teniso ir geros energijos maratonas. Pasikrovėme visam rudeniui! Ir buvo taip gerai, kad grįžus iš karto norėjosi planuoti naują teniso stovyklą.
Dar kartą didžiausi sveikinimai ALDEMAR ROYAL MARE tennis cup prizininkams.

Visas kelionės nuotraukas galite peržiūrėti TennisFashion Facebook puslapyje 

Turkija 2021

Atostogos su tenisu po tiek laiko karantine buvo tikrai KAŽKAS tokio!!! Daug niuansų tokiu laiku organizuoti kelionę, bet buvo verta viso įdėto darbo! Savaitė prieš kelionę pakeistas viešbutis pranoko visus lūkesčius! Kompanija ir atmosfera visos kelionės metu buvo tobula! Ačiū visiems ir kiekvienam asmeniškai už laiką, kurio tikrai neina apibūdinti žodžiais!!! Dalinuosi keletu akimirkų, nors didžioji dalis liko neužfiksuota.

Visas kelionės nuotraukas galite peržiūrėti TennisFashion Facebook puslapyje 

Menorca 2019

2019 m. rugsėjo paskutinė savaitė Ispanijos Menorca saloje padovanojo labai daug saulės, juoko ir tiek teigiamos energijos, kad lietuviškas ruduo visai negasdina! Kelionė su tenisu pavirto į pačią šilčiausią išvyką su nuostabia tenisą mylinčių bendraminčių kompaniją. Buvo tiek veiksmo ir saulės, kad vienetus žaisti nelabai ir norėjosi. Buvo daug dvejetų. Vieną dieną paskyrėm žaidimui ir susipažinimui su ispanų Mahon teniso klubu!
Buvo taip smagu, kad jau Menorcoje spėta aptarti kitos kelionės planai!

Visas kelionės nuotraukas galite peržiūrėti TennisFashion Facebook puslapyje 

Teniso turnyras St.Peterburge

2019 m. birželio 14-17 d. dvidešimt Tennis Temptation narių viešėjo St.Peterburge, kur sužaidė tarpklubinį turnyrą su Khasanskij teniso klubu! Rezultatu 18/12 laimėjo lietuviai! Parsivežėme taurę į Vilnių ir lauksim svečių iš Rusijos jau pas mus.
St.Peterburgas sužavėjo ne tik svetingu priėmimu, įtemptais teniso mačais, bet ir nuostabaus grožio vaizdais, architektūra, puikia virtuve, Petergofo fontanais ir rūmais!

Visas kelionės nuotraukas galite peržiūrėti TennisFashion Facebook puslapyje 

Turkija open 2019

2019 m. balandžio 22-29 dienomis Turkijoje vyko jau trečiasis TennisFashion organizuotas teniso turnyras viešbutyje Gural Premier Tekirova. Šis turnyras buvo pats gausiausias ne tik pagal dalyvių skaičių, bet ir pagal puikios nuotaikos, šypsenų ir padėkų po jo, kiekį!
Kaip smagu vienoje vietoje matyti tiek daug teniso, saulės ir juoko mylėtojų!:)
Dėkoju visiems dalyviams už nuostabias emocijas, gražų tenisą ir plačias šypsenas!!!

Visas kelionės nuotraukas galite peržiūrėti TennisFashion Facebook puslapyje 

2018 metų vasaros sezono uždarymas CORFU

Korfu salos pavadinimas mums dabar reiškia nerealią savaitę, kokios nei vienas nesitikėjom! Pati negaliu patikėt, kaip galėjo vienoje kompanijoje susiburt tiek nepaprastų žmonių! Tiesiog pozityvo, juoko, gerumo, nuoširdumo ir, vos nepamiršau, dar ir teniso atostogos!;) Viskas buvo taip gerai, kad šypsenos užteks iki pat žiemos:)

Ačiū visiems ir kiekvienam už įsimintinas akimirkas!

Kelionės nuotraukas galite peržiūrėti TennisPassion Facebook puslapyje.

Scroll to Top